Kliknij tutaj aby zarezerwować konsultację

Zacznij tam gdzie jesteś i użyj tego co masz.


“Psycholog to nie przyjaciel za pieniądze. To ktoś, kto obiektywnym okiem spojrzy na Twoje życie, na Twoje błędy, pozwoli Ci się temu przyjrzeć, a w odpowiednim momencie poda Ci swoją dłoń i powie "Dasz radę", - kiedy wystawiana jest taka opinia na temat mojej pracy wiem, że to co robie jest dla Was wartościowe. 

Swoje doświadczenie życiowe i wykształcenie wykorzystuje w pracy z osobami, które potrzebują wsparcia w codziennych sytuacjach życiowych, które zdarzają się nam wszystkim. Pomagam w szczególności tym ,którzy chcą poprawić swoją odporność psychiczną lub nauczyć się panować nad swoimi emocjami. Wspieram w odbudowaniu poczucia własnej wartości. Osoby z którymi pracuję cenią mnie za otwartość, empatie i szczerość. Koncentruję się na odnajdowaniu mocnych stron i zalet. W swojej pracy kieruje się zasadą poufności oraz etyką zawodową. 
Ukończyłam psychologię kliniczną na SWPS w Katowicach, Studium Coacha w Pracowni Novo oraz Studium Trenera Biznesu w Pracowni Novo. Wykorzystuje narzędzia z pogranicza coachingu, racjonalnej terapii zachowań i terapii skoncentrowanej na emocjach.
 
Zapraszam do kontaktu! 
Joanna Wall 

JOANNA WALL